Poradnik

20-07-2021 15:12

Co składa się na standardowy serwis klimatyzacji?

Przeglądu klimatyzacji warto dokonywać zarówno u progu zimy, jak i lata. Wówczas mówimy jednak o prostym przeglądzie, podczas którego głównie wymienia się filtry kabinowe. Jednak raz na dwa lata warto dokonać pełnego standardowego przeglądu klimatyzacji. Na czym on polega?

Czytaj więcej
05-06-2021 10:41

Wszystko, co musisz wiedzieć o dopłatach do samochodów elektrycznych w 2021 roku

Cena zakupu samochodu elektrycznego, nawet zupełnie niewielkiego miejskiego elektryka, to wciąż spora przeszkoda dla wszystkich, którzy chcieliby jeździć na „zielonym” paliwie. Warto jednak sprawdzić, jakie dopłaty przygotowało państwo dla kupujących ekologiczne auta.

Czytaj więcej
08-05-2021 12:22

Przyciemniane szyby - dlaczego warto dopłacić za nie u dilera?

Dzięki nim samochód wygląda zdecydowanie bardziej efektownie. Czy jednak tylko dlatego warto zainwestować w przyciemniane szyby? Sprawdzamy, jakie korzyści jeszcze przynoszą.

Czytaj więcej
28-04-2021 11:57

Rozrząd – objawy awarii

Awaria rozrządu to jedna z tych, która może pociągnąć za sobą wiele innych, szybko następujących po sobie usterek. Jakie są objawy awarii rozrządu i jak unikać problemów z nią związanych?

Czytaj więcej
11-03-2021 13:01

System start-stop engine – czym jest, jak działa, dlaczego się go stosuje

O! Silnik zgasł! - kiedyś takie powiedzenie nie najlepiej świadczyło o umiejętnościach kierowcy. Dziś może znaczyć, że jeździ nowoczesnym samochodem wyposażonym w system „start-stop engine”. O co w tym wszystkim chodzi? Już wyjaśniamy!

Czytaj więcej